poniedziałek, 14 października 2013

Jeśli potraficie dobrze angielski, macie troche czasu wolnego i jesteście chętni by mi pomóc to zostawcie nazwe swojego TT, ask, gadu, email w komentarzu.
A potrzebuje pomocy w przetłumaczeniu kilku rozdziałów, mam mało czasu i nie wyrabiam z tłumaczeniem, a nie chce was zawodzić i zawiesić bloga dlatego prosze o pomoc. Byłam długo chora i mam dużo zaległości, problemy straszne ze zdrwiem i dużo problemów rodzinnych przez to, moja sis bdz szła na operacje i pomagam w opiece nad moją 2-letnią siostrzenicą, nie wyrabiam już, nawet nie mam czasu na to co kocham czyli tłumaczenie i rysowanie. Naprawdę Wasza pomoc jest mi potrzebna. Jeżeli nie chcecie zostawiać tutaj komentarza to piszcie do mnie na tt: @LoLlyPoP9i9 ask: www.ask.fm/MarcelinaJaniak gadu: 45861728 e-mail: mjaniak00@gmail.com a nawet na instagram @kissthetop7 bardzo Wam dziękuję, bardzo Was kocham <3 i bardzo przepraszam jak Was zawiodłam.

5 komentarzy:

 1. hej jeśli chcesz to ja mogę ci pomóc w tłumaczeniu : ) / @polish__fan

  OdpowiedzUsuń
 2. ja z chęcią je przetłumacze :) @madziula02

  OdpowiedzUsuń
 3. jak coś to pisz ;3 najlepiej twitter: @Bieburrx albo email: totally47@gmail.com ;) wiesz że piszę tlumaczenie, więc myślę że bym się nadawała ;D <3 kocham i pozdrów siostrę a najlepiej całą rodzinkę :3 :3 <3

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie najlepiej na e-mail: malfoymaya@gmail.com jestem chetna do pomocy ;)

  OdpowiedzUsuń