sobota, 14 września 2013

INFORMACJE!

Hej, piszę do Was, bo mam 2 sprawy.

1. Bardzo mi przykro, kiedy pod ostatnim rozdziałem widzę tak mało komentarzy. Chyba znowu muszę Was "szantażować", że jeśli będzie ich jakaś konkretna liczba, wtedy będzie następny rozdział... Dziewczyny, które mi pomagają pracują nad tłumaczeniem sporo czasu, a Wam nie chce się poświęcić kilku sekund na zamieszczenie komentarza...?

2. Powstały konta bohaterów na Twitterze. Jestem wdzięczna,  że chce Wam się coś takiego robić :)
Zachęcam Was do zaobserwowania ich!

Mam nadzieję, że chociaż niektórzy to przeczytają, mimo tego, że nie jest to nowy rozdział ;)

@OnlyTrulyLove

14 komentarzy:

 1. Kocham to tłumaczenie i przepraszam że anonimiwo , ale nie mogę się zalogować <3

  OdpowiedzUsuń
 2. będę komentować każdy rozdział, obiecuję :3 kocham wasze tlumaczenie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Tłumaczenie jest świetne <3 podziwiam za wytrwałośc <3 CZEKAM NA NASTĘPNY . i zapraszam do mnie . http://seven-devils-ff.blogspot.com/ ;**

  OdpowiedzUsuń
 4. Asdfhjkakdgj czekam na rozdzial ;;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja czekam na następny! Gdybyście potrzebowały pomocy przy tłumaczeniu, dajcie znać dziewczyny! Kocham to opowiadanie, proszę nie przerywajcie! :***** /secret admirer

  OdpowiedzUsuń
 6. przepraszam, że nie komentuję :) ale jak czytam to na komie :) kocham to tłumaczenie i czekam z niecierpliwością na nn ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Pod ostatnim rozdziałem jest 41 komentarzy... Wiele osób to czyta i komentuje, nie wymagajcie tyle. Kocham to opowiadanie i rozumiem, że chcecie mieć komentarze, ale przecież są, a wiecie że macie dla kogo pisać, prawda? To jest świetne tłumaczenie i warto je doprowadzić do końca, mam nadzieję, że nie skończycie przez lenistwo ludzi. Czekam na kolejny rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 8. czy mogłabyś mnie informować o nowych rozdzialach na TT? z góry dziękuję. ♡♡♡ @diamondbieber__

  OdpowiedzUsuń
 9. boze szantażem to ty wiesz co możesz zdziałać. Piszesz to dla komentarzy? Boże czy już wszystkim ludzią odbija na punkcie lajkow, komentarzy, fejmu. Serio? Zniżasz się do poziomu zerowego prosząc się o komentarze? Zalosne. Jeśli nie chcesz pisać to nie pisz jak masz nas "tak szantażować". Szanuje Twoja pracę wiem że jest ciężko i to doceniam ale to że prosisz się o komentarz nie skomentuje tego. Zastanów się czy aż tak Ci są potrzebne te nieszczere komentarze skoro masz wiernych czytelników nawet gdyby ich było 4.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się z tobą nie zgadzam. Tobie by było miło gdybyś siedziała i tłumaczyła 1 godzinę albo więcej, a w zamian dostajesz 10 komentarzy? Ja rozumiem tłumaczkę, też bym " santażowała" . Kochana jbc nie przejmuj się hejtami. Ci którzy lubią czy nawet kochają to opowiadanie raczej by się nie zgodzili z tobą a szczególnie z tym zdaniem "Jeśli nie chcesz pisać to nie pisz jak masz nas "tak szantażować" . Może masz racje z tymi wiernymi czytelnikami ale nie widać że szanujesz jej prace, nawet przepraszam ICH pracę. Pozdrawiam Emi ;)

   Usuń
  2. Nie tłumaczę tego dla komentarzy ani dla "fejmu". Tylko, że kiedy wszyscy chcieli kolejny rozdział, to było prawie 100 komentarzy, a pod ostatnim ledwo 20 zanim dodałam tą notkę. Więc jestem żałosna, bo chciałabym, żeby ludzie poświęcili te cholerne kilka minut na wyrażeniu swojej opinii, kiedy ja i inne dziewczyny staramy się czasem nawet przez kilka godzin przetłumaczyć, wstawić i poinformować jeszcze ponad 100 osób? Ok.

   Usuń
  3. Nie tłumaczę tego dla komentarzy ani dla "fejmu". Tylko, że kiedy wszyscy chcieli kolejny rozdział, to było prawie 100 komentarzy, a pod ostatnim ledwo 20 zanim dodałam tą notkę. Więc jestem żałosna, bo chciałabym, żeby ludzie poświęcili te cholerne kilka minut na wyrażeniu swojej opinii, kiedy ja i inne dziewczyny staramy się czasem nawet przez kilka godzin przetłumaczyć, wstawić i poinformować jeszcze ponad 100 osób? Ok.

   Usuń